Посилальний вибух.

Posted by on Aug 6, 2019 in new

Посилальний вибух.

Посилальний вибух – збільшення кількості зовнішніх посилань на сайт, що просувається, що сталася в короткий проміжок часу.

Наслідки.

Сайт-донор отримує маркер причетності до посилального вибуху. Дія як старих, так і нових посилань в цьому випадку може бути нейтралізована або знижене. Сайт-реципієнт втрачає свої позиції у видачі, так як підпадає під пошукові фільтри.

Як уникнути посилального вибуху?

Щоб не потрапити під дію фільтрів, необхідно:

грамотно підійти до процесу встановлення посилань і орієнтувати оптимізацію на довгострокову перспективу, уникати сумнівних майданчиків.

Конкретна кількість посилань, що призводять до вибуху, назвати дуже складно. Воно варіюється в залежності від майданчика. Найважливішим фактором розпізнавання вибуху для пошукача є загальна динаміка зростання маси посилань.Тому для безпечної роботи важливо дотримуватися правило плавності. Посилання краще встановлювати поступово, поетапно збільшуючи їх кількість.

Ми використовуємо файли cookie» для поліпшення користування веб-сайтом, персоналізації, а також у статистичних та дослідницьких цілях. Якщо ви продовжите користуватися нашим сайтом, то ми будемо вважати, що ви згодні з використання cookie-файлів. Докладніше про нашу Політику по роботі з персональними даними.

https://doxod.top/